БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
-30%

Матрац Topaz 20см 70*190 Latex 7зон (вакумне скручування)
9 543 ₴
6 680,10 ₴
- Під замовлення
- Код: 69483
Відправка з 14 квітня 2026+380 (96) 422-81-28
Kyivstar- +380 (93) 370-27-79Lifecell
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Ортопедичний матрац Topaz 20см (скручування) від ЕММ
Опис:
- Чохол знімний - об'ємна тканина стрейч
- Натуральний семизональний латекс
- Ortho Foam
- Чохол знімний – меблева тканина та спанбонд





Характеристики:
-
Навантаження: 160 кг
-
Висота, см: 20 см
-
Тип матрацу: Безпружинний
-
Тип чохла: знімний
-
Тканина чохла: Стрейч
-
Наповнювач: Натуральний семизональний латекс
-
Наповнювач №2: Ortho Foam
-
Євроборт з піни по периметру: Відсутній
-
Рекомендований термін експлуатації: 10 років
-
Гарантія: 18 місяців
-
Жорсткість: 4/5
-
Унікальні властивості: Ефект 2 в 1
Скручений матрац у вакуумному пакованні (можливе замовлення в розгорнутому вигляді)
Що робити перед використанням матрацу:

Гарантія не поширюється на:
- Чохол матрацу

Доставка та оплата
- доставка здійснюється ТІЛЬКИ! Новою Поштою як із частковою передоплатою (від 20%), так і після повної оплати на відділення (вантажний склад) або на адресу!
Під час замовлення на відділення Нової Пошти ОБОВ'ЯЗКОВО! вказуйте відділення без обмеження ваги!
За всіма додатковими питаннями та консультацією прохання звертатися до нас за телефонами, зазначеними на сайті!
Зробити замовлення можете в телефонному режимі або оформити на сайті!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ЕММ |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 20 см |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 160 кг |
| Наповнення матраца | натуральний латекс, піна Orto Foam |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 70х190 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Знімний чохол матраца | Так |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Так |
| Повітропроникний чохол | Так |
| Підвищена стійкість матраца до сторонніх запахів | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 70 см |
| Комплектація матраца | |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Так |
| Знімний наматрацник | Ні |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | підвищеної жорсткості |
| Сторона матраца 2 | жорсткий |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | Віскоза, стрейч |
| Сторона чохла 2 | тканина стрейч, Віскоза |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 680,10 ₴









