
Матрац Relax Duo 22см 70*190 7-zоnе effect Латекс+Меморі
19 372 ₴
10 460,88 ₴
- Під замовлення
- Код: 69547
Відправка з 14 квітня 2026- +380 (93) 370-27-79Lifecell
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Матрац Relax Duo 22см 70*190 7-zоnе effect Латекс+Меморі»
Опис:
- Знімний чохол з антибактеріальним просоченням і системою Thermo Ваlаnсе
- Натуральний латекс 7-zone effect
- Ортопедична піна Ergoflex
- Система пружин Anatomic Multy Zone 7, скріплена по периметру рамкою із прокатної сталі
- Ортопедична піна Ergoflex
- Піна Меmогу Foam
- Система захисту та вентиляції Double SAS control
- Знімний чохол з антибактеріальним просоченням і системою Thermo Ваlаnсе


Характеристики:
-
Навантаження: 130 кг
-
Висота, см: 22 см
-
Тип матрацу: Пружинний
-
Тип чохла: знімний
-
Тканина чохла: Стрейч
-
Тип пружинного блока: Pocket Spring зональний
-
Наповнювач №1: Піна Memory Foam
-
Наповнювач №2: Латекс натуральний
-
Наповнювач №3: Пена Memory Foam
-
Євроборт з піни по периметру: В наявності
-
Рекомендований термін експлуатації: 10 років
-
Гарантія: 36 місяців
-
Жорсткість: 2/3
-
Унікальні властивості: ефект 2в1, cистема захисту та вентиляції Double SAS control



Гарантія не поширюється на:
- Чохол матрацу

- доставка здійснюється ТІЛЬКИ! Новою Поштою як із частковою передоплатою (від 20%), так і після повної оплати на відділення (вантажний склад) або на адресу!
Під час замовлення на відділення Нової Пошти ОБОВ'ЯЗКОВО! вказуйте відділення без обмеження ваги!
За всіма додатковими питаннями та консультацією прохання звертатися до нас за телефонами, зазначеними на сайті!
Зробити замовлення можете в телефонному режимі або оформити на сайті!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ЕММ |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 22 см |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість зон жорсткості матраца | 7 |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 130 кг |
| Наповнення матраца | Ортопена, натуральний латекс, Memory foam, піна Orto Foam |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 70х190 |
| Тип матраца | пружинний |
| Тип пружинного блоку матраца | Незалежний пружинний блок Multi Pocket 7 zone, незалежний пружинний блок "Pocket Spring" |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антибактеріальне просочення чохла | Так |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Знімний чохол матраца | Так |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Так |
| Повітропроникний чохол | Так |
| Підвищена стійкість матраца до сторонніх запахів | Так |
| Тип упаковки матраца | стандартна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 70 см |
| Комплектація матраца | |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Так |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | м'який |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | трикотажна тканина, Стрейч-трикотаж |
| Сторона чохла 2 | трикотажна тканина, Стрейч-трикотаж |
- Ціна: 10 460,88 ₴








