
Матрац Alma/Aльма 20см 70*190 5-zоnе effect
7 393 ₴
5 101,17 ₴
- Під замовлення
- Код: 69563
Відправка з 18 квітня 2026- +380 (93) 370-27-79Lifecell
Опис:
- Чохол Palmera Espuma
- Піна Espuma Comfort
- Fibra
- Пружинна система Pocket 5 zonas
- Fibra
- Піна Espuma Comfort
- Посилений євроборт Support board
- Чохол Palmera Espuma



Характеристики:
-
Навантаження: 140 кг
-
Висота, см: 20 см
-
Тип матрацу: Пружиний
-
Тип чохла: Незнімний
-
Тканина чохла: Стрейч
-
Тип пружинного блока: Pocket Spring зональний
-
Наповнювач №1: Ортопедична піна Espuma Comfort
-
Наповнювач №2: Термоповсть
-
Євроборт з піни по периметру: В наявності
-
Рекомендований термін експлуатації: 10 років
-
Гарантія: 36 місяців
-
Жорсткість: 4/4
-
Комфортність: 3/3
1. Чохол стрейч Palmera Espuma
Міцна та еластична, одночасно ніжна тканина стрейч створює комфорт високого рівня, який перетворює відпочинок на справжнє задоволення. Добре пропускає повітря завдяки особливому плетиву тканини, зберігаючи суху поверхню. У поєднанні з піною Espuma, що також входить до складу чохла, створює дуже комфортний чохол Palmera Espuma.
2. Піна Espuma у складі чохла Palmera Espuma
Піна Espuma зі спеціально розробленою формулою, створеною для цієї колекції, посилює відчуття розслаблення та занурення у м'які шари матраца. Добре пропускає повітря завдяки особливому розміру осередків. У поєднанні з приємним стрічковим полотном створює ультра комфортний чохол матраца Palmera Espuma.
3. Спанбонд у складі чохла
Нетканий, екологічно чистий, дуже міцний матеріал, здатний витримувати великі навантаження. Він характеризується високими експлуатаційними характеристиками: стійкістю до зминання, високих і низьких температур, впливу води. У чохлі матраца виконує функцію фіксації внутрішніх наповнювачів при його наскрізному стеганні.
4. Піна Espuma Confort
Ортопедична піна оптимальної щільності забезпечує високий рівень комфорту, ефект розслаблення та додаткову підтримку тіла. Комірчаста структура матеріалу сприяє повітропроникності та підтримує гігієнічність виробу. Використання піни Espuma Confort різної висоти у всіх моделях колекції дозволяє формувати оптимальну висоту матраца та гарантує комфорт, адаптований до індивідуальних потреб.
5. Термоволокно
Міцний матеріал, що представляє собою поєднання натуральних (бавовна, льон, джут і шерсть) і синтетичних (акрил, поліпропілен) волокон, пресованих при температурі 190С. Використовується як проміжний шар для захисту м'яких шарів від деформації з боку пружинного блоку. Застосування термоволокна значно збільшує зносостійкість та термін експлуатації матраца.
6. Незалежний пружинний блок Pocket 5 zonas
П'ятизонний пружинний блок з незалежними пружинами (256 шт./м2) забезпечує точкову адаптацію до контурів тіла з огляду на фізіологічні особливості сплячого, що гарантує ідеальний комфорт для людей і з малою масою тіла, і з великою. Кожна пружина працює окремо, завдяки чому рухи партнера залишаються непомітними, не порушуючи ваш спокій. П'ятизонний розподіл пружинного блоку дбає про делікатну підтримку всього тіла сплячої людини від голови до стоп.
7. Посилений євроборт Support board
Посилений євроборт із піни по периметру забезпечує зміцнення країв виробу та запобігає їх деформації. Захисні властивості збільшені вдвічі в порівнянні зі звичайним євробортом.
Гарантія не поширюється на:
- Чохол матрацу

- Доставка здійснюється ТІЛЬКИ! Новою Поштою як із частковою передоплатою (від 20%), так і після повної оплати на відділення (вантажний склад) або на адресу!
- Під час замовлення на відділення Нової Пошти ОБОВ'ЯЗКОВО! вказуйте відділення без обмеження ваги!
Увага! Виробник залишає за собою право без повідомлення споживача вносити зміни до конструкції виробів для покращення їх технологічних та експлуатаційних параметрів. Зовнішній вигляд виробів може відрізнятися від фотографій.
- Нестандартний розмір виготовляється лише за умови внесення передоплати.
- Розрахунок вартості нестандартного матраца, розміри якого за шириною менше ніж 600 мм та/або довжиною менше ніж 1200 мм, проводиться за індивідуальною схемою.
- Можливе виготовлення матраца нестандартного розміру довжиною від 60 до 250 см та шириною від 60 до 200 см, з кроком довжини та ширини – 2 см.
За всіма додатковими питаннями та консультацією прохання звертатися до нас за телефонами, зазначеними на сайті!
Зробити замовлення можете в телефонному режимі або оформити на сайті!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ЕММ |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 20 см |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість зон жорсткості матраца | 5 |
| Кількість пружин в пружинному блоці на 1 кв. м. | 256 шт. |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 140 кг |
| Наповнення матраца | Ортопена, Comfort foam |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 70х190 |
| Тип матраца | пружинний |
| Тип пружинного блоку матраца | Незалежний пружинний блок Multi Pocket 5 zone, незалежний пружинний блок "Pocket Spring" |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антибактеріальне просочення чохла | Так |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Знімний чохол матраца | Ні |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Так |
| Повітропроникний чохол | Так |
| Підвищена стійкість матраца до сторонніх запахів | Так |
| Тип упаковки матраца | стандартна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 70 см |
| Комплектація матраца | |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Ні |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | підвищеної жорсткості |
| Сторона матраца 2 | підвищеної жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | трикотажна тканина, Стрейч-трикотаж |
| Сторона чохла 2 | трикотажна тканина, Стрейч-трикотаж |
- Ціна: 5 101,17 ₴








