
Матрац Belsonno Argento 27см 160*190 блок Multipocket 1000+Латекс+Меморі
48 261 ₴
26 060,94 ₴
- Під замовлення
- Код: 69969
Відправка з 18 квітня 2026- +380 (93) 370-27-79Lifecell
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Матрац Belsonno Argento 27см 160*190 блок Multipocket 1000+Латекс+Меморі»
Склад:
- Шар-тріо Tocco di seta
- Шар-дуо Tuffo Lattice
- Серце матраца Multipocket 1000




Характеристики:
-
Навантаження: 200 кг
-
Висота, см: 27 см
-
Тип матрацу: Пружинний
-
Тип чохла: Незнімний
-
Тканина чохла: Стрейч
-
Тип пружиного блоку: Multipocket 1000/ м2
-
Наповнювач: Ортопедична піна
-
Наповнювач №2: Шар-дуо Tuffo Lattice
-
Рекомендований термін експлуатації: 15 років
-
Гарантія: 60 місяців
-
Жорсткість: 8 із 10
-
Комфортність: 9 із 10

1. Чохол мікромодал
Мікромодал – щільна, штучна тканина нового покоління, що відрізняється підвищеною міцністю, гладкою структурою та зносостійкістю, а іони срібла запобігають розмноженню бактерій та забезпечують відмінну терморегуляцію під час сну. Тканина на 37% складається із модифікованого целюлозного волокна. Мікромодал не линяє, не сідає і не вигоряє, а по гігроскопічності обганяє бавовну. Структура волокон мікромодала не змінюється навіть після багаторазового прання.
2. Синтепон у складі чохла
Це нетканий матеріал, який створюється із суміші різноманітних поліефірних волокон, скріплених термічним або голкопробивним способом. Саме завдяки цьому розпушеному силіконізованому волокну матрац виходить м'яким, об'ємним, легким та дуже зручним у використанні, а також покращується циркуляція повітря у чохлі матраца.
3. Комфортна піна Grande
Піна Grande має великі осередки і тим самим забезпечує циркуляцію повітря між шарами, посилюючи ефект терморегуляції.
4. Піна Granolo Memoria з ефектом пам'яті та гранулами термогеля
Революційний матеріал із уповільненою еластичністю. Це мікропористий, екологічно чистий, гіпоалергенний матеріал, здатний моментально адаптуватися під контури тіла. Після зняття навантаження, матеріал дуже швидко відновлює свій первісний вигляд, посилюючи анатомічний ефект виробу. Гранули в піні забезпечують відразу кілька ефектів. По-перше, вони створюють умовну сітку жорсткості всередині м'якої піни, збільшуючи її еластичність, підвищуючи стійкість до деформації і прискорюючи відновлення форми після експлуатації матраца. По-друге, гранули гелю не перешкоджають проходженню повітря крізь піну, зберігаючи при цьому терморегуляційні властивості гелю. Гранули гелю не тільки охолоджують, а й підтримують комфортний температурний режим.
5. Спанбонд у складі чохла
Нетканий, екологічно чистий, дуже міцний матеріал, здатний витримувати великі навантаження. Він характеризується високими експлуатаційними характеристиками: стійкістю до зминання, високих і низьких температур, впливу води. У чохлі матраца виконує функцію фіксації внутрішніх наповнювачів при його наскрізному стеганні.
6. Семізональний перфорований латекс Lattice
Натуральний спінений матеріал, що отримується з переробленого соку дерева Гевеї. Виробляється з метою розподілу ваги по площі матраца і зменшення тиску на окремі частини тіла, забезпечуючи виняткову зручність.
7. Високощільна піна Supporto Schiuma
Спеціальний вид ортопедичної піни з високим рівнем щільності, що поєднує в собі низьку початкову жорсткість і досить значну здатність, що несе. Ідеально підходить для надійної ортопедичної підтримки матраців. Саме завдяки таким унікальним властивостям цей вид піни застосовують виготовлення максимально комфортних ортопедичних матраців.
8. Незалежний пружинний блок Multipocket 1000
Support base - застосовується у пружинних моделях матраців. Основне функціональне призначення – зміцнення країв виробу та захист їх від деформації. Захисні властивості матеріалу збільшені вдвічі завдяки застосуванню вдвічі більш товстої піни високої щільності (порівняно зі звичайним євробортом).
9. Посилений єврокаркас із піни по периметру
Виготовлений із піни високої щільності. Призначений для додаткового зміцнення країв пружинного матраца, попередження їх деформації та продовження терміну корисної експлуатації виробу. Завдяки застосуванню посиленого євроборту збільшується міцність та жорсткість по периметру матраца, підтримується його правильна форма.
Гарантія не поширюється на:
- Чохол матрацу

Увага! Виробник залишає за собою право без повідомлення споживача вносити зміни до конструкції виробів для покращення їх технологічних та експлуатаційних параметрів. Зовнішній вигляд виробів може відрізнятися від фотографій.
- Нестандартний розмір виготовляється лише за умови внесення передоплати.
- Розрахунок вартості нестандартного матраца, розміри якого за шириною менше ніж 600 мм та/або довжиною менше ніж 1200 мм, проводиться за індивідуальною схемою.
- Можливе виготовлення матраца нестандартного розміру довжиною від 60 до 250 см та шириною від 60 до 200 см, з кроком довжини та ширини – 2 см.
- доставка здійснюється ТІЛЬКИ! Новою Поштою як із частковою передоплатою (від 20%), так і після повної оплати на відділення (вантажний склад) або на адресу!
Під час замовлення на відділення Нової Пошти ОБОВ'ЯЗКОВО! вказуйте відділення без обмеження ваги!
За всіма додатковими питаннями та консультацією прохання звертатися до нас за телефонами, зазначеними на сайті!
Зробити замовлення можете в телефонному режимі або оформити на сайті!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ЕММ |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 27 см |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кількість пружин в пружинному блоці на 1 кв. м. | 1000 шт. |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 200 кг |
| Наповнення матраца | Ортопена, Монолітна основа Support Foam, Memory foam, 100% натуральний латекс |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Посилений борт |
| Посилений каркас матраца (периметр матраца) | Так |
| Розмір матраца, см | 160х190 |
| Тип матраца | пружинний |
| Тип пружинного блоку матраца | незалежний пружинний блок "Pocket Spring", Z1000, незалежний пружинний блок "Multipocket" |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антибактеріальне просочення чохла | Так |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Знімний чохол матраца | Ні |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Так |
| Повітропроникний чохол | Так |
| Підвищена стійкість матраца до сторонніх запахів | Так |
| Тип упаковки матраца | стандартна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 160 см |
| Комплектація матраца | |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Ні |
| Знімний наматрацник | Ні |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | Комфортно жорсткий |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | стрейч |
| Сторона чохла 2 | тканина стрейч |
- Ціна: 26 060,94 ₴









