
Матрац ортопедичний 22см 160*190 Highfoam Noble Argentum Amaltea (вакумне скручування)
20 795 ₴
14 556,50 ₴
- Під замовлення
- Код: 70061
Відправка з 19 квітня 2026- +380 (93) 370-27-79Lifecell
Highfoam Noble Amaltea — це сучасний безпружинний матрац з масажним шаром з обох сторін. Внутрішній шар — це унікальний матеріал Highfoam Bio™, який має відмінні антибактеріальні властивості, що дозволяють підтримувати оптимальний мікроклімат на спальному місці.
Матрац Highfoam Noble Argentum Amaltea має висновок Міністерства охорони здоров’я України, який підтверджує користь для здоров’я людини!
Особливості:
-
Основа матраца складається з жорсткого пінополіуретану Highfoam Bio™.
-
Еластичний пінополіуретан з іонами срібла Highfoam Silver™ забезпечує відмінний антибактеріальний захист.
-
Стрейчева тканина Silvero дуже комфортна і ніжна, пошита срібними нитками для надання м’якості та створення антибактеріальних властивостей.
-
Зручний, простий та комфортний для вашого відпочинку.
-
Наявність масажного ефекту з обох сторін матрацу в поєднанні з корисними властивостями внутрішніх шарів піни робить відпочинок приємним і корисним.



Характеристики:
Колекція: Noble
Особливості: гіпоалергенні; інноваційні; для людей з великою вагою; З масажним ефектом; анатомічні; жорсткі
Жорсткість: (IV) Вище середньої
Висота матраца: 22 см
Гарантія: 96 місяців
Ефект зима / літо: Ні
Максимальне навантаження на 1 спальне місце: 150 кг
Наповнювачі: Масажний шар
Чохол: Трикотаж зі спеціальними властивостями; На блискавці
Шари матраца:
-
Жорсткий та міцний пінополіуретан Highfoam Bio®.
-
Масажний шар пінополіуретану Highfoam Silver®.
Виробник залишає за собою право змінити тип чохла матраца за необхідності.

Гарантія не поширюється на:
- Чохол матрацу
- доставка здійснюється ТІЛЬКИ! Новою Поштою як із частковою передоплатою (від 20%), так і після повної оплати на відділення (вантажний склад) або на адресу!
Під час замовлення на відділення Нової Пошти ОБОВ'ЯЗКОВО! вказуйте відділення без обмеження ваги!
За всіма додатковими питаннями та консультацією прохання звертатися до нас за телефонами, зазначеними на сайті!
Зробити замовлення можете в телефонному режимі або оформити на сайті!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Highfoam |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 22 см |
| Гарантійний термін | 96 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 150 кг |
| Наповнення матраца | Масажна піна, Піна Highfoam |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 160х190 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Знімний чохол матраца | Так |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Так |
| Повітропроникний чохол | Так |
| Підвищена стійкість матраца до сторонніх запахів | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна, стандартна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 160 см |
| Комплектація матраца | |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Так |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | підвищеної жорсткості |
| Сторона матраца 2 | підвищеної жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | трикотажна тканина |
| Сторона чохла 2 | трикотажна тканина |
- Ціна: 14 556,50 ₴







