
Матрац ортопедичний 22см 180*190 Highfoam Zephyr Macaroon (вакумне скручування)
24 084 ₴
16 858,80 ₴
- Під замовлення
- Код: 70095
Відправка з 19 квітня 2026- +380 (93) 370-27-79Lifecell
Двосторонній безпружинний матрац Highfoam Zephyr Macaroon (Зефир Макарун) з різним ступенем жорсткості сторін. Особливості:
- екологічні та безпечні компоненти наповнення матраца;
- чудово розподіляє тиск;
- чохол на блискавці;
- комфортний матрац для відпочинку.
Основа матраца з інноваційного матеріалу Highfoam™ має високі показники ортопедичності та зносостійкості, чудово розподіляє вагу людини.
Матеріал Highfoam™ Sense максимально відтворює фізико-механічні властивості натурального латексу, що дає змогу зберегти максимально правильне положення хребта під час відпочинку.
Комбінація цих матеріалів надає підвищені ортопедичні властивості.
Чохол зі стьобаної стрейчевої тканини надає додаткового комфорту



Характеристики:
Колекція: Zephyr
Особливості: гіпоалергенні; інноваційні; з ефектом пам'яті; анатомічні
Жорсткість: Середня (ІІІ)
Висота матраца: 22 см
Гарантія: 48 місяців
Ефект зима / літо: Ні
Максимальне навантаження на 1 спальне місце: 150 кг
Наповнювачі: Латекс синтетичний; Піна ортопедична; Піна з пам'яттю
Чохол: Стрейч; на блискавці
Наповнювач:
- Пінополіуретан ортопедичний Ortofoam™.
- Пінополіуретан ортопедичний Highfoam™ Sense.
- Тканина чохла – стрейч.
Виробник залишає за собою право змінити тип чохла матраца за необхідності.

Гарантія не поширюється на:
- Чохол матрацу
- доставка здійснюється ТІЛЬКИ! Новою Поштою як із частковою передоплатою (від 20%), так і після повної оплати на відділення (вантажний склад) або на адресу!
Під час замовлення на відділення Нової Пошти ОБОВ'ЯЗКОВО! вказуйте відділення без обмеження ваги!
За всіма додатковими питаннями та консультацією прохання звертатися до нас за телефонами, зазначеними на сайті!
Зробити замовлення можете в телефонному режимі або оформити на сайті!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Highfoam |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 22 см |
| Гарантійний термін | 48 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 150 кг |
| Наповнення матраца | піна Orto Foam, Піна Highfoam |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 180х190 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Знімний чохол матраца | Так |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Так |
| Повітропроникний чохол | Так |
| Підвищена стійкість матраца до сторонніх запахів | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна, стандартна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 180 см |
| Комплектація матраца | |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Так |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | середньої жорсткості |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | Стрейч-трикотаж |
| Сторона чохла 2 | Стрейч-трикотаж |
- Ціна: 16 858,80 ₴





