
Матрац ортопедичний 19см 140*200 Highfoam Levante Bosco (вакумне скручування)
14 290 ₴
10 003 ₴
- Під замовлення
- Код: 70131
Відправка з 19 квітня 2026- +380 (93) 370-27-79Lifecell
Матрац із різними ступенями жорсткості сторін
Основа - Ortofoam екологічно чистий матеріал, що забезпечує комфортне та природне положення тіла
Структура комірок пінополіуретану Ortofoam оптимально розподіляє навантаження, дає змогу вільно циркулювати повітрю всередині
Highfoam Memory з однієї сторіни забезпечує ефект "обіймів" - реагує на тепло тіла та точно підлаштовується під його контури
Чохол із ніжної стьобаної тканини стрейч приємний на дотик, забезпечує м'якість поверхні та вільну циркуляцію повітря
Levante Bosco це баланс м'якості та підтримки з можливістю вибору комфортнішої сторони для сну




Характеристики:
Колекція: Levante
Особливості: Гіпоалергенні; інноваційні; з ефектом пам'яті; двосторонні; анатомічні
Жорсткість: (II) Нижче середньої; (III) Середня
Висота матраца: 19 см
Гарантія: 30 місяців
Ефект зима / літо: Ні
Максимальне навантаження на 1 спальне місце: 140 кг
Наповнювачі: Піна з пам'яттю
Чохол: Стрейч
Виробник залишає за собою право змінити тип чохла матраца за необхідності.

Гарантія не поширюється на:
- Чохол матрацу
- доставка здійснюється ТІЛЬКИ! Новою Поштою як із частковою передоплатою (від 20%), так і після повної оплати на відділення (вантажний склад) або на адресу!
Під час замовлення на відділення Нової Пошти ОБОВ'ЯЗКОВО! вказуйте відділення без обмеження ваги!
За всіма додатковими питаннями та консультацією прохання звертатися до нас за телефонами, зазначеними на сайті!
Зробити замовлення можете в телефонному режимі або оформити на сайті!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Highfoam |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 19 см |
| Гарантійний термін | 30 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 140 кг |
| Наповнення матраца | Memory foam, піна Orto Foam |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 140х200 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Знімний чохол матраца | Ні |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Так |
| Повітропроникний чохол | Так |
| Підвищена стійкість матраца до сторонніх запахів | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна, стандартна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 140 см |
| Комплектація матраца | |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Ні |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | Середньом'який |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | стрейч |
| Сторона чохла 2 | тканина стрейч |
- Ціна: 10 003 ₴








