
Матрац ортопедичний 20см 120*190 Highfoam Noble Argentum Star (вакумне скручування)
16 804 ₴
11 762,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 70152
- +380 (93) 370-27-79Lifecell
Ортопедичний матрац Highfoam Noble Argentum Star забезпечує оптимальну підтримку та правильне положення тіла під час сну. Система обміну повітрям, створена U-подібними вентиляційними каналами, надає додаткову еластичність та внутрішню вентиляцію в матраці, що підтримує комфортний мікроклімат для сну в будь-яку пору року. Завдяки унікальній формулі Highfoam Bio™, матрац відсутні дрібнодисперсні частинки, які стимулюють активність пилових кліщів. Тому матрац Highfoam Noble Argentum Star можна назвати антиалергенним.
Найкращі матраци Highfoam — це гарантія здоров’я, підтверджена провідними ортопедами України.
Особливості:
-
U-подібні вентиляційні канали забезпечують додаткову еластичність і ефективну внутрішню вентиляцію матраца.
-
Стрейчева тканина Silvero — надзвичайно м’яка та комфортна, прошита срібними нитками спеціальної обробки для створення антибактеріального ефекту.
-
Антиалергенні властивості — безпечно для людей із чутливою шкірою та схильністю до алергій.
-
Середній рівень жорсткості — оптимальний баланс комфорту та підтримки.




Характеристики:
- Колекція: Noble
- Особливості: гіпоалергенні; гіпоалергенні; інноваційні; зоновані; повітряні канали; анатомічні
- Жорсткість: (III) Середня
- Висота матраца: 20 см
- Гарантія: 96 місяців
- Ефект зима / літо: Ні
- Максимальне навантаження на 1 спальне місце: 120 кг
- Наповнювачі: Піна ортопедична; Піна BIO
- Чохол: Трикотаж зі спеціальними властивостями; На блискавці
Шари матраца:
-
Жорсткий та міцний пінополіуретан Highfoam Bio®.
-
Високоеластична піна Highfoam Bio®.
-
Тканина чохла Silvero
Виробник залишає за собою право змінити тип чохла матраца за необхідності.

Гарантія не поширюється на:
- Чохол матрацу
- доставка здійснюється ТІЛЬКИ! Новою Поштою як із частковою передоплатою (від 20%), так і після повної оплати на відділення (вантажний склад) або на адресу!
Під час замовлення на відділення Нової Пошти ОБОВ'ЯЗКОВО! вказуйте відділення без обмеження ваги!
За всіма додатковими питаннями та консультацією прохання звертатися до нас за телефонами, зазначеними на сайті!
Зробити замовлення можете в телефонному режимі або оформити на сайті!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Highfoam |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 20 см |
| Гарантійний термін | 96 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 120 кг |
| Наповнення матраца | комірчастий пінополіуретан, Піна Highfoam |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 120х190 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Знімний чохол матраца | Так |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Так |
| Повітропроникний чохол | Так |
| Підвищена стійкість матраца до сторонніх запахів | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна, стандартна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 120 см |
| Комплектація матраца | |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Так |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | підвищеної жорсткості |
| Сторона матраца 2 | підвищеної жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | трикотажна тканина |
| Сторона чохла 2 | трикотажна тканина |
- Ціна: 11 762,80 ₴






