ВАКУУМНА СКРУТКА!
-30%

Матрац ортопедичний 19см 180*190 Highfoam Zephyr Lazy Sufle (вакумне скручування)
21 314 ₴
14 919,80 ₴
- Під замовлення
- Код: 70191
Відправка з 18 квітня 2026+380 (96) 422-81-28
Kyivstar- +380 (93) 370-27-79Lifecell
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Ортопедичний матрац Highfoam Zephyr Lazy Sufle 19см (скручування) від Highfoam
Безпружинний матрац Highfoam Zephyr Lazy Sufle (Хайфом Зефир Лейзі Суфле), двосторонній з різним ступенем жорсткості сторін. Різну ступінь жорсткості сторін забезпечує поєднання кокосового полотна і більш тонкого шару матеріалу Highfoam ™. Сторони матраца з різним ступенем жорсткості дають можливість вибору більш кращою боку.
Особливості:
- Модель матраца з різною мірою жорсткості сторін.
- Чохол стрейч Zephyr Gift - це понад м'яка тканина з технологією Silk Touch, яка призначена дарувати тілій комфорт і відчуття затишку.
- Кокосове полотно – це натуральний матеріал із спресованих волокон горіха, просочений латексом. Додає матрацу жорсткість



Характеристики:
- Колекція: Zephyr
- Особливості: гіпоалергенні; інноваційні; для людей з великою вагою; анатомічні; жорсткі
- Жорсткість: (IV) Вище середньої; (V) Висока
- Висота матраца: 19 см
- Гарантія: 48 місяців
- Ефект зима / літо: Ні
- Максимальне навантаження на 1 спальне місце: 130 кг
- Наповнювачі: Піна ортопедична; Кокосове полотно
- Чохол: Трикотаж; На блискавці
Наповнювач:
- Кокосове полотно
- Інноваційний пінополіуретан Highfoam™
- Тканина чохла – стрейч Zephir Gift
Виробник залишає за собою право змінити тип чохла матраца за необхідності.
Що робити перед використанням матрацу:

Гарантія не поширюється на:
- Чохол матрацу
Доставка та оплата
- доставка здійснюється ТІЛЬКИ! Новою Поштою як із частковою передоплатою (від 20%), так і після повної оплати на відділення (вантажний склад) або на адресу!
Під час замовлення на відділення Нової Пошти ОБОВ'ЯЗКОВО! вказуйте відділення без обмеження ваги!
За всіма додатковими питаннями та консультацією прохання звертатися до нас за телефонами, зазначеними на сайті!
Зробити замовлення можете в телефонному режимі або оформити на сайті!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Highfoam |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 19 см |
| Гарантійний термін | 48 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 130 кг |
| Наповнення матраца | кокосова койра, Піна Highfoam |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 180х190 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Знімний чохол матраца | Так |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Так |
| Повітропроникний чохол | Так |
| Підвищена стійкість матраца до сторонніх запахів | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна, стандартна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 180 см |
| Комплектація матраца | |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Так |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | підвищеної жорсткості |
| Сторона матраца 2 | жорсткий |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | Стрейч-трикотаж |
| Сторона чохла 2 | Стрейч-трикотаж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 919,80 ₴




