ВАКУУМНА СКРУТКА!
-30%

Матрац ортопедичний 19см 180*200 Highfoam Bellagio Piano (вакумне скручування)
20 116 ₴
14 081,20 ₴
- Під замовлення
- Код: 70216
Відправка з 18 квітня 2026+380 (96) 422-81-28
Kyivstar- +380 (93) 370-27-79Lifecell
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Ортопедичний матрац Highfoam Bellagio Piano 19см (скручування) від Highfoam
Матрац із різним ступенем жорсткості сторін
Основа матрацу — інноваційна піна Highfoam® з підвищеним рівнем ортопедичної підтримки. Шар Memory Foam з однієї сторони матрацу забезпечує ефект "обіймів" - реагує на тепло тіла та точно підлаштовується під контури. Ідеальний вибір для тих, хто прагне максимального розслаблення без надмірної м'якості.




Характеристики:
- Колекція: Bellagio
- Особливості: гіпоалергенні; інноваційні; з ефектом пам'яті; двосторонні; анатомічні
- Жорсткість: (III) Середня; (IV) Вище середнього
- Висота матраца: 19 см
- Гарантія: 48 місяців
- Ефект зима / літо: Ні
- Максимальне навантаження на 1 спальне місце: 140 кг
- Наповнювачі: Піна ортопедична; Піна з пам'яттю
- Чохол: Стрейч; на блискавці
Виробник залишає за собою право змінити тип чохла матраца за необхідності.
Що робити перед використанням матрацу:

Гарантія не поширюється на:
- Чохол матрацу
Доставка та оплата
- доставка здійснюється ТІЛЬКИ! Новою Поштою як із частковою передоплатою (від 20%), так і після повної оплати на відділення (вантажний склад) або на адресу!
Під час замовлення на відділення Нової Пошти ОБОВ'ЯЗКОВО! вказуйте відділення без обмеження ваги!
За всіма додатковими питаннями та консультацією прохання звертатися до нас за телефонами, зазначеними на сайті!
Зробити замовлення можете в телефонному режимі або оформити на сайті!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Highfoam |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 19 см |
| Гарантійний термін | 48 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 140 кг |
| Наповнення матраца | Memory foam, Піна Highfoam |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 180х200 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Знімний чохол матраца | Так |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Так |
| Повітропроникний чохол | Так |
| Підвищена стійкість матраца до сторонніх запахів | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна, стандартна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 180 см |
| Комплектація матраца | |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Так |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | середньої жорсткості |
| Сторона матраца 2 | підвищеної жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | стрейч |
| Сторона чохла 2 | тканина стрейч |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 081,20 ₴











