
Матрац ортопедичний 19см 120*190 Highfoam Levante Vita (вакумне скручування)
11 991 ₴
8 393,70 ₴
- Під замовлення
- Код: 70220
Відправка з 18 квітня 2026- +380 (93) 370-27-79Lifecell
Матрац із різними ступенями жорсткості сторін
Основа - Ortofoam екологічно чистий матеріал, що забезпечує комфортне та природне положення тіла
Структура комірок пінополіуретану Ortofoam оптимально розподіляє навантаження, дає змогу вільно циркулювати повітрю всередині
Кокосової койра з одного боку додає жорсткості, забезпечує стійкість до деформацій та має природні антибактеріальні властивості
Чохол із ніжної стьобаної тканини стрейч приємний на дотик, забезпечує м’якість поверхні та вільну циркуляцію повітря
Ідеальна модель для тих, хто надає перевагу твердішій поверхні, але хоче зберегти комфорт й природну підтримку спини




Характеристики:
- Колекція: Levante
- Особливості: гіпоалергенні; двосторонні; жорсткі; зкрутка; скручування
- Жорсткість: (III) Середня; (V) Висока
- Висота матраца: 19 см
- Гарантія: 30 місяців
- Ефект зима / літо: Ні
- Максимальне навантаження на 1 спальне місце: 140 кг
- Наповнювачі: Кокосова койра, Ортопедична піна Ortofoam
- Чохол: Стрейч
Виробник залишає за собою право змінити тип чохла матраца за необхідності.

Гарантія не поширюється на:
- Чохол матрацу
- доставка здійснюється ТІЛЬКИ! Новою Поштою як із частковою передоплатою (від 20%), так і після повної оплати на відділення (вантажний склад) або на адресу!
Під час замовлення на відділення Нової Пошти ОБОВ'ЯЗКОВО! вказуйте відділення без обмеження ваги!
За всіма додатковими питаннями та консультацією прохання звертатися до нас за телефонами, зазначеними на сайті!
Зробити замовлення можете в телефонному режимі або оформити на сайті!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Highfoam |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 19 см |
| Гарантійний термін | 30 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 140 кг |
| Наповнення матраца | піна Orto Foam, кокосова койра |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 120х190 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Знімний чохол матраца | Ні |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Так |
| Повітропроникний чохол | Так |
| Підвищена стійкість матраца до сторонніх запахів | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна, стандартна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 120 см |
| Комплектація матраца | |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Ні |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | жорсткий |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | стрейч |
| Сторона чохла 2 | тканина стрейч |
- Ціна: 8 393,70 ₴









