
Матрац ортопедичний 17см 90*200 Highfoam Largo Relax New (вакумне скручування)
5 748 ₴
5 173,20 ₴
- Під замовлення
- Код: 70243
Відправка з 18 квітня 2026- +380 (93) 370-27-79Lifecell
Матрац Highfoam Largo Relax New скрутка має середню ступінь жорсткості обох сторін.
Матеріал Ortofoam™ є екологічно чистим і забезпечує комфортне та природне положення тіла під час сну.
Структура комірок пенополіуретану Ortofoam™ рівномірно розподіляє навантаження та дозволяє повітрю вільно циркулювати всередині матраца.
Масажні шари піни м'яко стимулюють кровообіг і допомагають зняти напругу з м'язів.
Чохол матраца виготовлений зі стьобаного стрейча, що відрізняється підвищеною зносостійкістю.



Характеристики:
- Колекція: Largo
- Особливості: гіпоалергенні; для готелів; недорогі; двосторонні; анатомічні; зкрутка; скручування
- Жорсткість: (III) Середня
- Висота матраца: 17 см
- Гарантія: 18 місяців
- Ефект зима / літо: Ні
- Максимальне навантаження на 1 спальне місце: 120 кг
- Наповнювачі: Піна ортопедична
- Чохол: Стрейч стьобаний
Наповнювачі:
- Пінополіуретан Ortofoam
- Чохол зі стьобаного стрейчу
Виробник залишає за собою право змінити тип чохла матраца за необхідності.

Гарантія не поширюється на:
- Чохол матрацу
- доставка здійснюється ТІЛЬКИ! Новою Поштою як із частковою передоплатою (від 20%), так і після повної оплати на відділення (вантажний склад) або на адресу!
Під час замовлення на відділення Нової Пошти ОБОВ'ЯЗКОВО! вказуйте відділення без обмеження ваги!
За всіма додатковими питаннями та консультацією прохання звертатися до нас за телефонами, зазначеними на сайті!
Зробити замовлення можете в телефонному режимі або оформити на сайті!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Highfoam |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 17 см |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 120 кг |
| Наповнення матраца | Масажна піна, піна Orto Foam |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 90х200 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Знімний чохол матраца | Ні |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Так |
| Повітропроникний чохол | Так |
| Підвищена стійкість матраца до сторонніх запахів | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна, стандартна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 90 см |
| Комплектація матраца | |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Ні |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | середньої жорсткості |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | стрейч |
| Сторона чохла 2 | тканина стрейч |
- Ціна: 5 173,20 ₴





