
Матрац ортопедичний 19см 170*200 Highfoam Noble Aurum Lyra (вакумне скручування)
25 056 ₴
16 536,96 ₴
- Під замовлення
- Код: 70292
Відправка з 18 квітня 2026- +380 (93) 370-27-79Lifecell
Highfoam Noble Aurum Lyra — комфорт і правильна підтримка щодня
Безпружинний двосторонній ортопедичний матрац Highfoam Noble Aurum Lyra створений для тих, хто цінує баланс комфорту та здорової підтримки хребта. Три шари піни Highfoam Bio™ різної жорсткості забезпечують анатомічно правильне положення тіла та повноцінне розслаблення під час сну.
Перфорований жорсткий шар підсилює ортопедичний ефект і покращує вентиляцію, а інноваційний стрейч-чохол Proguard захищає від вологи, забруднень і алергенів.
Особливості:
-
Двосторонній ортопедичний матрац складається з ультрам’якого і високоеластичного пінополіуретанових матеріалів HIGHFOAM BIO™, між якими розташований шар особливо перфорованого жорсткого пінополіуретану HIGHFOAM™.
-
Перфорація середнього шару створена спеціально для посилення ортопедичного ефекту і підтримки особливого мікроклімату під час сну.
-
Матрац характеризується середньою категорією жорсткості.
-
Тканина стрейч Proguard — це унікальний матеріал з високотехнологічними нановолокнами, які створюють м’яку повітропроникність і терморегуляцію зі спільного захисту від проникнення вологи і бруду: водовідштовхувальна тканина, захисний шар від забруднення, висока повітропроникність, терморегуляція, антиалергенні властивості.




Характеристики:
- Колекція: Noble
- Особливості: гіпоалергенні; для людей з великою вагою; повітряні канали; двосторонні; анатомічні
- Жорсткість: (III) Середня; (II) Нижче середньої середньої
- Висота матраца: 19 см
- Гарантія: 96 місяців
- Ефект зима / літо: Ні
- Максимальне навантаження на 1 спальне місце: 150 кг
- Наповнювачі: Латексована піна
- Чохол: Стрейч; На блискавці
Шари матраца:
-
Пінополіуретан Highfoam™.
-
Тканина чохла — стрейч Q-Dry & Soft.
Виробник залишає за собою право змінити тип чохла матраца за необхідності.

Гарантія не поширюється на:
- Чохол матрацу
- доставка здійснюється ТІЛЬКИ! Новою Поштою як із частковою передоплатою (від 20%), так і після повної оплати на відділення (вантажний склад) або на адресу!
Під час замовлення на відділення Нової Пошти ОБОВ'ЯЗКОВО! вказуйте відділення без обмеження ваги!
За всіма додатковими питаннями та консультацією прохання звертатися до нас за телефонами, зазначеними на сайті!
Зробити замовлення можете в телефонному режимі або оформити на сайті!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Highfoam |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 19 см |
| Гарантійний термін | 96 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 150 кг |
| Наповнення матраца | латексна піна, Піна Highfoam |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 170x200 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Знімний чохол матраца | Так |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Так |
| Повітропроникний чохол | Так |
| Підвищена стійкість матраца до сторонніх запахів | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна, стандартна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 170 см |
| Комплектація матраца | |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Так |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | середньої жорсткості |
| Сторона матраца 2 | м'який |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | стрейч |
| Сторона чохла 2 | тканина стрейч |
- Ціна: 16 536,96 ₴







