
Матрац ортопедичний 22см 120*200 Highfoam Zephyr Lazy Slivki (вакумне скручування)
16 986 ₴
11 210,76 ₴
- Під замовлення
- Код: 70305
Відправка з 18 квітня 2026- +380 (93) 370-27-79Lifecell
Highfoam Zephyr Lazy Slivki — м’який комфорт з ефектом Memory
Безпружинний двосторонній ортопедичний матрац Highfoam Zephyr Lazy Slivki створений для максимального розслаблення та комфортного сну. Обидві сторони оснащені сучасною піною Memory foam, яка м’яко підлаштовується під форму тіла, знімає напругу та рівномірно розподіляє тиск.
В’язкоеластична піна Highfoam Memo зменшує тиск на судини, покращує кровообіг та допомагає тілу повністю відновлюватися під час сну. Основа з піни Highfoam™ забезпечує стабільну підтримку хребта та довговічність матраца.
Переваги моделі:
- Двосторонній матрац з ефектом Memory
- Комфортна середня жорсткість
- Зменшення тиску та м’язового напруження
- Оптимальна ортопедична підтримка
- Надзвичайно м’який чохол Zephyr Gift з технологією Silk Touch



Характеристики:
- Колекція: Zephyr
- Особливості: гіпоалергенні; інноваційні; з ефектом пам'яті; анатомічні
- Жорсткість: (II) Нижче середньої
- Висота матраца: 22 см
- Гарантія: 36 місяців
- Ефект зима / літо: Ні
- Максимальне навантаження на 1 спальне місце: 120 кг
- Наповнювачі: Піна з пам'яттю
- Чохол: Стрейч; На блискавці
Наповнювач:
- Піна Highfoam™ Memory
- Інноваційний пінополіуретан Highfoam™
Виробник залишає за собою право змінити тип чохла матраца за необхідності.

Гарантія не поширюється на:
- Чохол матрацу
- доставка здійснюється ТІЛЬКИ! Новою Поштою як із частковою передоплатою (від 20%), так і після повної оплати на відділення (вантажний склад) або на адресу!
Під час замовлення на відділення Нової Пошти ОБОВ'ЯЗКОВО! вказуйте відділення без обмеження ваги!
За всіма додатковими питаннями та консультацією прохання звертатися до нас за телефонами, зазначеними на сайті!
Зробити замовлення можете в телефонному режимі або оформити на сайті!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Highfoam |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 22 см |
| Гарантійний термін | 48 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 140 кг |
| Наповнення матраца | Memory foam |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 120х200 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Знімний чохол матраца | Так |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Так |
| Повітропроникний чохол | Так |
| Підвищена стійкість матраца до сторонніх запахів | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна, стандартна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 120 см |
| Комплектація матраца | |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Так |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | м'який |
| Сторона матраца 2 | м'який |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | стрейч |
| Сторона чохла 2 | тканина стрейч |
- Ціна: 11 210,76 ₴




