
Матрац ортопедичний 19см 140*190 Highfoam Obeliks Elios (вакумне скручування)
9 371 ₴
8 433,90 ₴
- Під замовлення
- Код: 70429
Відправка з 18 квітня 2026- +380 (93) 370-27-79Lifecell
Highfoam Obeliks Elios — двосторонній матрац з різною жорсткістю, ідеальний для поціновувачів середньо-жорсткого комфорту, а також для дітей і підлітків.
Основа з еластичного пінополіуретану Ortofoam™ з регулярною структурою клітин швидко відновлює форму та забезпечує правильну підтримку тіла.
Шар кокосової койри з одного боку підвищує жорсткість і сприяє здоровому положенню хребта.
М’який стрейч-чохол дарує приємні тактильні відчуття та комфорт під час сну.
Переваги:
- Дві сторони з різною жорсткістю
- Еластична основа Ortofoam™
- Посилена жорсткість завдяки кокосовій койрі
- М’який, шовковистий стрейч-чохол





Характеристики:
- Колекція: Obeliks
- Особливості: гіпоалергенні; двосторонні; жорсткі
- Жорсткість: (III) Середня; (IV) Вище середньої
- Висота матраца: 18 см
- Гарантія: 24 місяців
- Ефект зима / літо: Ні
- Максимальне навантаження на 1 спальне місце: 130 кг
- Наповнювачі: Кокосова койра
- Чохол: Стрейч
Шари матрацу:
- Пінополіуретан Ortofoam™
- Кокосова койра
Виробник залишає за собою право змінити тип чохла матраца за необхідності.

Гарантія не поширюється на:
- Чохол матрацу
- доставка здійснюється ТІЛЬКИ! Новою Поштою як із частковою передоплатою (від 20%), так і після повної оплати на відділення (вантажний склад) або на адресу!
Під час замовлення на відділення Нової Пошти ОБОВ'ЯЗКОВО! вказуйте відділення без обмеження ваги!
За всіма додатковими питаннями та консультацією прохання звертатися до нас за телефонами, зазначеними на сайті!
Зробити замовлення можете в телефонному режимі або оформити на сайті!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Highfoam |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 18 см |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 130 кг |
| Наповнення матраца | піна Orto Foam, кокосова койра |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 140х190 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Знімний чохол матраца | Ні |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Так |
| Повітропроникний чохол | Так |
| Підвищена стійкість матраца до сторонніх запахів | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна, стандартна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 140 см |
| Комплектація матраца | |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Ні |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | підвищеної жорсткості |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | стрейч |
| Сторона чохла 2 | тканина стрейч |
- Ціна: 8 433,90 ₴






