
Тумба приліжкова НС-ПТ-2 53*40*40см Білий+планка+ Антрацит
2 213 ₴
- Під замовлення
- Код: 82025
Відправка з 18 квітня 2026+380 (96) 422-81-28
Kyivstar- +380 (93) 370-27-79Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Тумба приліжкова НС-ПТ-2 53*40*40см Пехотін












Габаритні розміри:
Висота (в мм.) - 530
Ширина (в мм.) - 400
Глубина (в мм.) - 404
Характеристики:
Матеріал: ДСП (16 мм)
Кромка корпусу: ПВХ (0.45 мм)
Кромка фасаду: АБС (2 мм)
Направляючі: Телескопічні
ДВП: Ламіноване (біле)
Параметри пакування:
ДхШхВ (мм): 520х430х100
Вага (кг, ±5%): 13
По всіх додаткових запитаннях та консультації прохання звертатися до нас за телефонами!
Зробити замовлення можна в телефонному режимі, або оформити на сайті!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит + Білий |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Вага | 13 кг |
| Висота тумби | 53 см |
| Глибина тумби | 40 см |
| Ширина тумби | 40 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Ніжки | ЛДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 213 ₴











