Тумба приліжкова Мілана-1 57*38*35см Пехотін





Габаритні розміри:
Висота (в мм.) - 570
Ширина (в мм.) - 380
Глубина (в мм.) - 350
Характеристики:
Матеріал: ДСП (16 мм)
Кромка корпусу: ПВХ (0.45 мм)
ДВП: шліфоване
Параметри пакування:
ДхШхВ (мм): 535х385х120
Вага (кг, ±5%): 13
По всіх додаткових запитаннях та консультації прохання звертатися до нас за телефонами!
Зробити замовлення можна в телефонному режимі, або оформити на сайті!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит + Білий |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Вага | 13 кг |
| Висота тумби | 57 см |
| Глибина тумби | 35 см |
| Ширина тумби | 38 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Ніжки | ЛДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 595 ₴








Відправка з 18 квітня 2026