Тумба приліжкова ПКТ-3 60*42*38см



Характеристики:
- Ширина: 420 мм
- Висота: 600 мм
- Глибина: 380 мм
- Розмір упаковки: 625х425х110 мм
- Вага: 13.2 кг +/-5%
- Матеріал: ламіноване ДСП
По всіх додаткових запитаннях та консультації прохання звертатися до нас за телефонами!
Зробити замовлення можна в телефонному режимі, або оформити на сайті!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Вільха |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Вага | 13 кг |
| Висота тумби | 60 см |
| Глибина тумби | 38 см |
| Ширина тумби | 42 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 660 ₴












