Тумба приліжкова ПКТ-5 40*40*40см



Характеристики:
- Ширина: 400 мм
- Висота: 400 мм
- Глибина: 400 мм
- Розмір упаковки: 425х415х148 мм
- Вага: 12 кг +/-5%
- Матеріал: ламіноване ДСП
По всіх додаткових запитаннях та консультації прохання звертатися до нас за телефонами!
Зробити замовлення можна в телефонному режимі, або оформити на сайті!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Бук |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Вага | 12 кг |
| Висота тумби | 40 см |
| Глибина тумби | 40 см |
| Ширина тумби | 40 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 473 ₴












Відправка з 11 квітня 2026