Тумба приліжкова ПКТ-8 44*40*33см



Характеристики:
- Ширина: 440 мм
- Висота: 400 мм
- Глибина: 330 мм
- Розмір упаковки: 460х400х86 мм
- Вага: 9,08 кг +/-5%
- Матеріал: ламіноване ДСП
По всіх додаткових запитаннях та консультації прохання звертатися до нас за телефонами!
Зробити замовлення можна в телефонному режимі, або оформити на сайті!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Німфеа альба |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Вага | 9 кг |
| Висота тумби | 44 см |
| Глибина тумби | 33 см |
| Ширина тумби | 40 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 047 ₴












