Тумба приліжкова ПКТ-9 66*48*42см



Характеристики:
- Ширина: 480 мм
- Висота: 660 мм
- Глибина: 420 мм
- Розмір упаковки:680х510х114 мм
- Вага: 21,12 кг +/-5%
- Матеріал: ламіноване ДСП
По всіх додаткових запитаннях та консультації прохання звертатися до нас за телефонами!
Зробити замовлення можна в телефонному режимі, або оформити на сайті!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Вага | 21 кг |
| Висота тумби | 66 см |
| Глибина тумби | 42 см |
| Ширина тумби | 48 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 019 ₴












Відправка з 18 квітня 2026