Тумба приліжкова навісна ПКТ-12 14*42*30см




Характеристики:
- Ширина: 420 мм
- Висота: 140 мм
- Глибина: 300 мм
- Розмір упаковки: 440х310х93 мм
- Вага: 4,9 кг +/-5%
- Матеріал: ламіноване ДСП
По всіх додаткових запитаннях та консультації прохання звертатися до нас за телефонами!
Зробити замовлення можна в телефонному режимі, або оформити на сайті!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Вільха |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 42 см |
| Глибина тумби | 30 см |
| Висота тумби | 14 см |
| Вага | 5 кг |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 893 ₴






Відправка з 18 квітня 2026