Тумба приліжкова ПКТ-13 40*50*40см



Характеристики:
- Ширина: 502 мм
- Висота: 404 мм
- Глибина: 404 мм
- Розмір упаковки: 522х410х148 мм
- Вага: 17 кг +/-5%
- Матеріал: ламіноване ДСП
По всіх додаткових запитаннях та консультації прохання звертатися до нас за телефонами!
Зробити замовлення можна в телефонному режимі, або оформити на сайті!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома + білий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 50 см |
| Глибина тумби | 40 см |
| Висота тумби | 40 см |
| Вага | 17 кг |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 161 ₴





