В наявності 1од!
Відправимо УКРПОШТОЮ!
Стілець Fast-Time – це те що потрібно для комфортного проводження часу. Стильний і привабливий стілець з м'якою вставкою на спинці, міцна металева рама забезпечує стійкість, а заглушки на ніжках захищають підлогу від пошкоджень.
Fast-Time – це відмінний вибір для прикраси інтер'єру кафе, барів, і просто домашнього затишку. Виготовлений на базі популярної моделі Tulipan. Від свого попередника FLORINO відрізняється наявністю м'якого елемента спинки, що робить його більш комфортним та привабливим.
Завдяки матеріалам оббивки з тканини або штучної шкіри, а також варіантами забарвлення - є можливість вибрати модель на свій смак.
Виріб розрахований на навантаження до 100 кг


Характеристики:
- Матеріал виготовлення – хромований метал
- Висота виробу – 88 см
- Висота сидіння - 45 см
- Ширина виробу - 36,5 см
- Глибина виробу - 36,5 см
- Вага виробу – 5 кг
Гарантія на виріб - 12 міс.
Переваги та функції:
- спинка стільця забезпечена м'якою вставкою
- стійка металева рама
- заглушки на ніжках моделі захищають поверхню підлоги від пошкоджень
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nowy Styl Group |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Оливковий |
| Колір оббивки | Оливковий |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | кухонний стілець |
| Форма сидіння | кругла |
| Матеріал каркасу | хромована сталева труба |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Оливковий |
| Підніжка | Ні |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Поворотний механізм | Ні |
| Штабельована | Так |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 370 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 880 мм |
| Вага | 5 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | хромована сталь |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
- Ціна: 1 295 ₴





