
НАЯВНІСТЬ на складі необхідного розміру УТОЧНЮЙТЕ!
Для основи матраца використаний блок з підвищеною щільністю двоконусних пружин. А значить, «СУПЕР-ХІТ» - відмінна пропозиція для людей з солідною вагою. Застосування настилів з волокнистих «дихаючих» матеріалів - один з кращих варіантів створення виробів для сну, з точки зору гігієнічних умов. І, що не менш важливо - доступна ціна.

Внутрішньо наповнення матраца:
- Чохол: стьобаний, тканина - жаккард;
- Застібка блискавка;
- Жорсткий настил - Termofelt;
- Нетканий матеріал Sprut;
- Основа - посилений пружинний блок Bonnel;
Характеристики матраца:
- Довжина - 190/200 см;
- Висота габаритна - 22 см;
- Висота регламентована - 16 см;
- Вага 1 м. кв. - 9,3 кг;
- Навантаження до 120 кг на одне спальне місце;
- Двосторонній;
- Жорсткість 1 боку середня жорсткість (3);
- Жорсткість 2 сторони - середня жорсткість (3);
- Ефект Зима-Літо;
Вартість вироби на замовлення 1 м. кв.- 1491грн


Sprut - об'ємний нетканий матеріал. Відрізняється здатністю підвищувати ефект пружність поверхні матраца. Авторські технології від ТМ Велам вдало поєднують у собі ПЕТ волокна з волокнами вовни, бавовни, конопель, створюють високоякісні матеріали для матраців. Основними характеристиками матеріалів є: воздухопрницаемость, теплогенерація і теплообмін.

Thermofelt - продукт термічного з'єднання волокон і неотъемленный елемент якісного матраца. Основна функція - оптимальний розподіл навантаження і створення необхідного захисту м'яких шарів від металевої складової пружинного блоку.

Бавовна - волокна рослинного походження. Практичний матеріал з антистатичними і високими гігієнічними характеристиками. Використання волокна у виробництві матраців підтримує природний баланс вологості і сприяє підтримці оптимального мікроклімату. Наявність бавовни у виріб зумовлює ефект "Зима-Літо".

Якщо у вас є які-небудь питання або потрібна наша консультація, дзвоніть нам за вказаними на сайті телефонами – наші менеджери допоможуть вам з вибором і оформленням замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Велам |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 18 см |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Ефект "Зима - Літо" | Так |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 130 кг |
| Наповнення матраца | термоволокно, матеріал нетканий Sprut |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 80х190 |
| Тип матраца | пружинний |
| Тип пружинного блоку матраца | залежний пружинний блок "Вonnel" |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 80 см |
| Комплектація матраца | |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Так |
| Знімний наматрацник | Так |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Знімний чохол матраца | Так |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | середньої жорсткості |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | жаккард |
| Сторона чохла 2 | жаккард |
- Ціна: 3 782,40 ₴




