
Матрац Тіффані 22см 200*120 (Multi Pocket 7+кокос+латекс) Tiffany серія Home
25 693 ₴
16 957,38 ₴
- Під замовлення
- Код: 67096
Відправка з 18 квітня 2026- +380 (93) 370-27-79Lifecell
Матролюкс - компанія, що зберігає вічні цінності. Ми знаємо, як наповнити ваш будинок добром і світлом, щоб кожен раз ви поверталися до нього ніби в обійми рідної людини. Наша нова колекція матраців "THE HOME" створена виключно для того, щоб ви почували ніжність і тепло подібно тим, що дарує дотик близької людини.

Tiffany / Тіфані — цей бездоганний матрац володіє 7 зонним пружинним блоком, який підлаштовується під кожну частину вашого тіла індивідуально. Кокосова койра і інноваційний матеріал Latex Foam підсилюють і доповнюють ортопедичний ефект, піднімаючи Вас на вершину комфорту!

Основні характеристики:
- Двосторонній матрац з ефектом Зима/Літо
- Жорсткість моделі середня / жорстка (3/4)
- Висота 23 см
- Єврокаркас
- Кутова система підтримки
- Рекомендована навантаження: до 170 кг на спальне місце

Увага! Розрахунок вартості нестандартного матраца, розміри якого по ширині менше ніж 500 мм і/або довжині менше ніж 1500 мм, проводиться за індивідуальною схемою.
*Виробник залишає за собою право без попередження споживача вносити зміни в конструкцію виробів для поліпшення їх технологічних та експлуатаційних параметрів. Вид виробів може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matroluxe |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 22 см |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Ефект "Зима - Літо" | Ні |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 150 кг |
| Наповнення матраца | натуральний латекс |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Посилений каркас матраца (периметр матраца) | Так |
| Розмір матраца, см | 120х200 |
| Тип матраца | пружинний |
| Тип пружинного блоку матраца | незалежний пружинний блок "Multipocket" |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 120 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | м'який |
| Сторона матраца 2 | підвищеної жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | стрейч жаккард |
| Сторона чохла 2 | стрейч жаккард |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір спального місця | 120*200 |
- Ціна: 16 957,38 ₴



