Характеристика
Габаритні розміри:
Ширина: 830 мм.
Висота: 750 мм.
Глибина: 600 мм.
Вага: 19 кг
Додатково
| Матеріал: | ДСП |
| Товщина ДСП: | 16 мм |
| Крайка основна: | ПВХ |
| Товщина ПВХ: | 0.45 мм |
| Крайка додаткова: | ABS |
| Товщина ABS: | 2 мм |

Матеріал: ламіноване ДСП.
Кольори ДСП:
Меблі відповідають санітарно-гігієнічним нормам України.
Виробник залишає за собою право зміни цін і деяких елементів меблів
Меблі постачаються в пачках, у розібраному вигляді, для подальшого монтажу.
Виробництво: ТМ "Пехотін" (г. Запоріжжя)
За додатковою інформацією звертайтеся до менеджера інтернет-магазина за телефоном.
Стіл письмовий
Письмовий стіл — це обов'язковий предмет меблів і для дитини, і для дорослого. Дошкільну стіл необхідний для навчання грамоти, малювання, ліплення з пластиліну та інших занять із розвитку моторики. Школяр має письмовий стіл упродовж 11 років навчання. У ящиках столу мають розміщуватися підручники та зошити, альбоми та приладдя для творчості. Для школярів і студентів, можливо, письмовий стіл поступиться місцем у кімнаті комп'ютерному. У будь-якому разі, асортимент моделей у різних кольорах ламінованого ДСП дасть змогу купити письмовий стіл, який найкраще підходить для вашого інтер'єру.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність надбудови | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 830 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 1 971,04 ₴











