Колекція: Eкo
ОПИС
- Чохол - тканина жаккард
- Піна з масажним ефектом
- Термоповсть
- Блок пружин «Боннель» (120 шт./м²)
- Термоповсть
- Спанбонд
- Євроборт із піни по периметру




Характеристики
-
Ширина, см: 70,80,90,120,140,150,160,180,200
-
Довжина, см: 190,200
-
Висота, см: 16 см
-
Тип матрацу: Пружинний
-
Наповнювач: Піна з масажним ефектом
-
Наповнювач №2: Термоповсть
-
Наповнювач №3: Спанбонд
-
Євроборт з піни по периметру: В наявності
-
Гарантія: 18 місяців
-
Тканина чохла: Жаккард
-
Тип чохла: Незнімний
-
Тип пружинного блока: Боннель. 120шт/м.кв.
-
Жорсткість: 4
-
Навантаження: 100 кг
-
Унікальні властивості: 4-витковий пружинний блок Боннель
-
Тип матраца: Пружинний
Доставка товарів здійснюється будь-якими службами доставки по всій Україні (крім тимчасово окупованих територій).
Якщо у Вас є які-небудь питання, дзвоніть нам за вказаними на сайті телефонами – наші менеджери допоможуть Вам з вибором та оформленням замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ЕММ |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 16 см |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Кількість зон жорсткості матраца | 1 |
| Кількість пружин в пружинному блоці на 1 кв. м. | 120 шт. |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 100 кг |
| Наповнення матраца | термоповсть, Високоеластична піна Airfoam |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 160х190 |
| Тип матраца | пружинний |
| Тип пружинного блоку матраца | залежний пружинний блок "Вonnel" |
| Форма матраца | прямокутний |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 160 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | підвищеної жорсткості |
| Сторона матраца 2 | підвищеної жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | жаккард |
| Сторона чохла 2 | жаккард |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір спального місця | 160*190 |
- Ціна: 4 071,32 ₴






Відправка з 18 квітня 2026