
Матрац Slim Roll 15см 180*190 Take&Go (вакумне скручування)
11 880 ₴
9 385,20 ₴
- Під замовлення
- Код: 67401
Відправка з 19 квітня 2026- +380 (93) 370-27-79Lifecell
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Матрац Slim Roll 15см 180*190 Take&Go (вакумне скручування)»
Опис
- Чохол - тканина стрейч, прошита натуральною вовною/бавовною
- Ортопедична піна Ergoflex®




Характеристики
-
Ширина, см: 70,80,90,120,140,150,160,180,200
-
Довжина, см: 190,200
-
Висота, см: 15 см
-
Тип матрацу: Безпружиний
-
Наповнювач: ортопедична піна Ergoflex
-
Рекомендований термін експлуатації: 10 років
-
Гарантія: 18 месяців
-
Тканина чохла: стрейч, прошита бабовною/вовною
-
Тип чохлу: Нез'ємний
-
Тип пружиного блоку: Безпружиний
-
Жосткість: 4
-
Навантаження: 110 кг
-
Уникальні властивості: Вакуумне пакування
-
Тип матрацу: Безпружиний

Гарантія не поширюється на:
- Чохол матрацу

Доставка та оплата
- доставка здійснюється ТІЛЬКИ! Новою Поштою як із частковою передоплатою (від 20%), так і після повної оплати на відділення (вантажний склад) або на адресу!
Під час замовлення на відділення Нової Пошти ОБОВ'ЯЗКОВО! вказуйте відділення без обмеження ваги! - оплата на карту ФОП або на р/р за виставленою рахунком-фактурою!
За всіма додатковими питаннями та консультацією прохання звертатися до нас за телефонами, зазначеними на сайті!
Зробити замовлення можете в телефонному режимі або оформити на сайті!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ЕММ |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 15 см |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Ефект "Зима - Літо" | Так |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 110 кг |
| Наповнення матраца | Високоеластична піна Airfoam |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 180х190 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антибактеріальне просочення чохла | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 180 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | підвищеної жорсткості |
| Сторона матраца 2 | підвищеної жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | стрейч |
| Сторона чохла 2 | тканина стрейч |
- Ціна: 9 385,20 ₴









